O NAS

W ofercie naszego tartaku znajduje się wiele rodzajów wyrobów produkcji drzewnej. W ciągłej sprzedaży posiadamy produkty dostępne w standardowych wymiarach. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wyprodukować wyrób dostosowany indywidualnie do potrzeb i wymagań klienta.

Wysoka jakość wykonania

Wysoka-jakość-wykonania

Z najwyższą dbałością podchodzimy do procesów produkcyjnych realizowanych w naszym tartaku. Podejmując się każdego zlecenia, podchodzimy do niego z należytą starannością i zaangażowaniem.

Park maszynowy

Park-Maszynowy

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez dobrego zaplecza technologicznego, niemożliwe jest świadczenie usług na wysokim poziomie. Nasz park maszynowy tworzą m.in. trak taśmowy, trak dwutarczowy, trak ramowy, ostrzarka. Więcej informacji o naszym zapleczu maszynowo-sprzętowym znajduje się w zakładce Park Maszynowy.

Terminowość i rzetelność

Terminowość-i-rzetelność

Planując zakres prac, dokładnie ustalamy czas i niezbędne do jego wykonania zasoby. Ustalone w rozmowie z klientem ramy czasowe są dla nas zobowiązujące.

Elastyczność dostosowana do potrzeb klienta

Elastyczność-dostosowana-do-potrzeb-klienta

Do każdego nowego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie wyprodukować dostosowany idealnie do potrzeb klienta wyrób.

Profesjonalna kadra pracowników

Profesjonalna-kadra-pracowników

Nasz zespół pracowników tartaku tworzą: wykwalifikowani operatorzy traku taśmowego/ramowego/dwutarczowego, pracownicy produkcyjni, operatorzy sprzętów rolniczych oraz leśnych, kierowcy zawodowi.