O NAS

Pol-Farma Sp. z o.o. powstała w 2002 roku. Od początku swojej działalności związani byliśmy z branżą rolniczą. Stopniowo poszerzaliśmy zakres swoich usług o m.in. obrót biomasą, zrębkowanie, usługi leśne. Konsekwencja i zaangażowanie, wysoka jakość świadczonych usług, pozwoliły nam stać się jedną z czołowych firm o profilu rolniczo-leśnym w naszym regionie.

Wysoka jakość realizacji

Wysoka-jakość-realizacji

Jesteśmy świadomi, że jakość w usługach to podstawa, dlatego podejmując się każdego zlecenia, podchodzimy do niego z należytą starannością i zaangażowaniem. Wyznacznikiem jakości realizacji jest zawsze dla nas zadowolenie naszego klienta.

Własny park maszynowy

Własny-park-maszynowy

Współcześnie w branży rolniczo-leśnej niezbędne jest korzystanie z wielu różnorodnych i nowoczesnych sprzętów. Bez dobrego zaplecza technologicznego, niemożliwe jest świadczenie usług na wysokim poziomie. Dlatego od lat stale inwestujemy w nowe rozwiązania technologiczne, tak aby nieustannie utrzymywać jakość naszych realizacji. Pracujemy na własnym sprzęcie, na maszynach, które dobrze znamy i które potrafimy skutecznie dobrać do potrzeb konkretnego zlecenia.

Terminowość i rzetelność

Terminowość i rzetelność

Planując zakres prac, dokładnie ustalamy czas i niezbędne do jego wykonania zasoby. Szczegółowo uzgadniamy z klientem zakres i termin wykonania zlecenia. Wyznaczone ramy czasowe są dla nas zobowiązujące. Na życzenie klienta na bieżąco  informujemy go o statusie wykonanych zadań.

Wykwalifikowana kadra pracowników

Wykwalifikowana-kadra-pracowników

Posiadamy stałą, wykwalifikowaną kadrę pracowników m.in. operatorów sprzętów rolniczych, leśnych, kierowców zawodowych.

Doświadczenie

Doświadczenie-(00000002)

Działamy na rynku od 2002 roku, w przeciągu tych wielu lat udało nam się zrealizować z sukcesem wiele mniejszych i większych zleceń. Począwszy od drobnych usług, po duże i wielomiesięczne projekty inwestycyjne. Lata pracy, możliwość uczestniczenia w różnorodnych rodzajach prac, pozwoliła nam nabrać cennego doświadczenia, którym możemy się dzielić, wykorzystując je na co dzień we współpracy z naszymi klientami.

Elastyczność dostosowana do potrzeb klienta

Elastyczność-dostosowana-do-potrzeb-klienta

Do każdego nowego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wysłuchujemy oczekiwań klienta i prezentujemy możliwy przez nas do zaoferowania zakres prac. Wykonujemy różnorodne standardowe prace rolniczo-leśne, ale  jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania, niestandardowe zlecenia, takie które będziemy w stanie należycie wykonać.